Po dobrym występie naszych uczniów na Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych w Zagórowie – przyszedł czas na udział w Mistrzostwach Województwa w Żerkowie. Siedmioro uczniów  godnie  reprezentowało naszą szkołę na Mistrzostwach Województwa w Biegach Przełajowych w dniu 19 kwietnia w Żerkowie.

Pomimo wyjątkowo niesprzyjającej aury udział w zawodach należy do wyjątkowo udanych, bowiem uczennica klasy 7c – JULIA WASZAK pochwalić się może życiowym sukcesem, zdobywając PIERWSZE MIEJSCE i złoty medal Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych w kategorii Igrzysk Młodzieży  ( dystans 1000 m )!!! Julka pokonała ponad 200 rywalek.

Natomiast chłopcy w kategorii Igrzysk Dzieci wywalczyli dzielnie dla naszej szkoły V miejsce

w Finale Wojewódzkim w Drużynowych Biegach Przełajowych. Szkołę reprezentowali:

• Mateusz Ficner kl 6c (wysoko sklasyfikowany na 19 pozycji)
  • Jakub Bieniek kl 6d
  • Nikodem Dębiński kl 6d
  • Alan Dębiński kl 6d
  • Franciszek Chałas kl 6d
  • Wojciech Górski kl 5c

Serdecznie wszystkim gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy na arenach sportowych.