19 lutego rozegraliśmy zawody w piłkę ręczną w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięło udział 126 zawodników z 13 szkół podstawowych z powiatu słupeckiego. W drodze losowania trafiliśmy do grupy z Powidzem i Drążną, wygrywając dwa mecze kolejno 8:4 oraz 4:0.

W ćwierćfinale trafiliśmy na Ostrowite, zwyciężając 3:1 a w półfinale na Cienin Zaborny, z którym wygraliśmy 7:0.

Mecz finałowy z Powidzem, który również po serii zwycięstw w ćwierćfinale z Lądkiem i półfinale z Ciążeniem, dotarł do finału, wygrywamy 8:1.

Wielkie brawa i gratulacje dla chłopców za osiągnięty wynik, wiarę do końca w sukces i walkę o każdy centymetr boiska. Było warto!

Reprezentacja zagrała w składzie: Maksymilian Gołębiewski, Bartosz Hercyk, Nikodem Jakubczyk (bramkarz), Oliwier Janaszak, Jakub Kaczmarek, Aleksander Nowak, Mateusz Pinczek, Szymon Smarzyński, Jakub Szczap, Mikołaj Wiśniewski, Hubert Włodarczyk, Kamil Zaparty, Jacek Ziemski, Jakub Bogdański (bramkarz)