Świąteczna paczka

Szkolną tradycją Trójki stał się świąteczny Kiermasz Rodzinny o nazwie Świąteczna Paczka. Nauczyciele, Pracownicy szkoły, Samorząd Uczniowski i Rodzice  zorganizowali na hali sportowej świąteczne spotkanie dla całej społeczności szkolnej. Była piękna sceneria przygotowana przez panie Wiolettę Adamczewską i Lenę Sieczkowską, były występy uczniów z różnych klas, nauczyciele zaśpiewali piosenkę bożonarodzeniową ,,Jest taki dzień”. Był kiermasz ze świątecznymi wypiekami, stroikami, dekoracjami na choinkę i na świąteczny stół. Dla rodziców była przygotowana kawiarenka
z aromatyczną kawą i pysznym ciastem różnego rodzaju, a dla dzieci – baloniki z helem. Było gwarnie, radośnie, przedświąteczna atmosfera udzielała się wszystkim – i Dorosłym, i Dzieciom. Nad oprawą muzyczną czuwał niezawodny pan Krystian Bartczak a nad sprawną organizacją całej imprezy – pani Justyna Grzeszczak z panami Grzegorzem Mielcarkiem i Piotrem Wisłą. Gdy już wybrzmiały wszystkie kolędy i świąteczne piosenki, gdy wszystkie ciasta zjedzono – trzeba było uporządkować halę sportową i tu dzięki pomocy tatusiów, uczniów z klas 8 i 7, nauczycieli – udało się sprawnie i szybko przywrócić hali codzienny wygląd. Wszystkim serdecznie dziękujemy! Dobrze jest pomagać i być razem! Wesołych Świąt!

Serdecznie dziękujemy za udział w Świątecznej Paczce wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom.