W dniu 21 lutego 2020 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Siatkową Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Zawody zorganizowane zostały przez Międzyszkolny Ośrodek Sportowy  w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słupcy.
W rywalizacji sportowej uczestniczyło 7 zespołów z powiatu słupeckiego tj. SP 1 Słupca, SP Cienin Zaborny, SP Trąbczyn, SP Zagórów, SP Strzałkowo , SP Ostrowite i SP 3 Słupca.
Po losowaniu  trafiliśmy do grupy B, w której wyniki meczów prezentowały się w następujący sposób:
SP Trąbczyn : SP3 Słupca 0:2
SP Cienin Zaborny : SP3 Słupca 0:2
SP 1 Słupca :SP 3 Słupca 0;2
Dziewczęta wygrały wszystkie mecze wychodząc z grupy B  na pierwszej pozycji.
W półfinałach spotkały się ze sobą SP Zagórów i SP 3 Słupca kończąc rywalizację 1:2 oraz SP 1 Słupca z SP Strzałkowo z wynikiem 0:2. Siatkarską rywalizację zakończył finał pomiędzy SP 3 Słupca a SP Strzałkowo z wynikiem 0:2.
Kolejność końcowa prezentowała się następująco:
SP Strzałkowo
SP 3 Słupca
SP Zagórów
SP 1 Słupca
5-7 SP Trąbczyn, Cienin Zaborny i Ostrowite

Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy a trzy zwycięskie drużyny puchary.
Opiekunem zespołu dziewcząt SP 3 w Słupcy była pani Karolina Wilczewska