W dniach: 24 i 25 marca uczniowie samorządu szkolnego klas 4-8 wspólnie z ich opiekunami: paniami: Anną Bartczak oraz Agnieszką Ksobieraj-Bąkowską  zorganizowali akcję sprzedaży ciasteczek, z której to dochód został przeznaczony na wsparcie ukraińskich uczniów z naszej szkoły.

Do akcji dołączyła się także klasa 2 c wraz z wychowawczynią – panią Renatą Kaczor, która to sprzedawała…. kolorowe mydełka, malutkie arcydzieła wykonane przez mamę jednego z uczniów!

Pachnące mydełka oraz ciasteczka domowego wypieku sprzedawały się jak ciepłe bułeczki, a było w czym wybierać: były ciastka typu „fit” owsiane i z pestkami dyni, tradycyjne maślane, kruche waniliowe, biszkoptowe i czekoladowe, były tez muffinki oraz wafle własnego wyrobu.

Społeczność szkolna, nauczyciele oraz pracownicy szkoły wykazali się nie lada apetytem na pomaganie, co pozwoliło nam zebrać ze sprzedaży 1500 zł!

Serdeczne podziękowania dla pani Renaty oraz jej wychowanków, wszystkich wspaniałych cukierników, którzy upiekli pyszne ciasteczka, mam i babć, które im pomagały oraz pozostałych członków ich rodzin zaangażowanych w naszą akcję. Jesteście wielcy!  🙂

Dziękujemy też uczniom samorządu szkolnego zaangażowanym w przygotowanie ciastek do sprzedaży i ich dystrybucję – Wasza pomoc była nieoceniona. Jesteście wspaniali!

 

Pozdrawiamy cieplutko i milutko

Opiekunowie samorządu szkolnego