Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 w Słupcy wygrywając Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej uzyskała prawo startu w zawodach wojewódzkich. W czwartek 17 października nasi zawodnicy wraz z opiekunem Panem Michałem Walerczykiem wyjechali do Poznania, gdzie na obiektach Hipodromu Wola rywalizowali w finale wojewódzkim. Do biegu przystąpiło 39 najlepszych Szkół w Wielkopolsce. Jako debiutanci na tym szczeblu rywalizacji, chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Dzięki pracy w przygotowaniach do zawodów oraz zaangażowaniu każdego z zawodników podczas biegu, nasza reprezentacja została sklasyfikowana na 24 miejscu. Reprezentacji gratulujemy i życzymy powodzenia na wiosnę w Drużynowych Biegach Przełajowych.

Reprezentacja SP 3 Słupca: Szymankowski Dominik 8c, Ziemski Piotr 8c, Przekop Paweł 8c, Janiak Miłosz 8c, Górski Antoni 8a, Zawadzki Wiktor 8a, Stadnik Dominik 8b, Siatkowski Kamil 8b, Nowaczyk Bartosz 8d, Andrzejewski Kacper 8d, Adamski Olaf 7c.