W poniedziałek, 17. stycznia 2022r. rozpoczynają się ferie zimowe dla uczniów z 5 województw: wielkopolskiego, kujawsko – pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego i świętokrzyskiego, które trwać będą do 30. stycznia br. Wszystkim uczniom naszej ,,Trójki” życzę pięknej, zimowej aury sprzyjającej aktywnemu wypoczynkowi i zabawom na śniegu – na sankach i nartach, na lodowiskach. Podczas ferii zimowych – czy będziecie spędzać je w Słupcy, czy na wyjeździe do innych miejscowości – pamiętajcie o zachowaniu bezpieczeństwa zarówno na otwartej przestrzeni jak i podczas poruszania się w terenie miejskim. Starajcie się odpocząć od ekranu laptopa czy komputera – zadbajcie o swój wzrok
i kręgosłup, odkryjcie na nowo przyjemność z zabawy i ruchu na dworze. Dbajcie też o bezpieczeństwo sanitarne w miejscach publicznych, miejcie zawsze ze sobą zapasową maseczkę. Nie wychodźcie na dwór bez czapki i szalika – zima nie jest sezonem na chodzenie z gołą głową
i odsłoniętą szyją! Jeśli wychodzicie z domu – zawsze informujcie Rodziców dokąd i z kim idziecie oraz o której wrócicie do domu! Te rady mogą być dla Was nudne, ale warto o nich pamiętać dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa oraz dla spokoju Waszych Rodziców. Mam nadzieję, że po feriach wrócicie do szkoły wypoczęci  i z nową energią do nauki.

Również Nauczycielom życzę aby ferie zimowe były dla Państwa czasem na odpoczynek, zadbanie
o swoje zdrowie i regenerację sił. Pozdrawiam serdecznie całą społeczność szkolną!

Agnieszka Orchowska – dyrektor