Z przyjemnością informujemy, że akcja samorządu szkolnego: „Złotówka dla Tymka” została zakończona sukcesem.  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu  uczniów  oraz ich wychowawców, nauczycieli, obsługi  sekretariatu oraz naszych pań Dyrektor zebraliśmy :  10 239, 26.

Cieszymy się, że zebrana kwota przybliży choć troszeczkę małego Tymka  chorego na SMA do uzbierania pieniędzy na najdroższy lek świata i da mu szansę na powrót do zdrowia.

Wiedzieliśmy, że możemy na Was liczyć, ale zebrana kwota przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Trójka po raz kolejny pokazała ,że razem możemy góry przenosić!!! Dziękujemy Wszystkim, którzy włączyli się do akcji za ogromne serducha, wrażliwość  i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Szczególne podziękowania dla klas, które w swoich skarbonkach zgromadziły największą ilość pieniążków -są to następujące klasy:

Z klas I –III:

Klasa  Ib : 601

Klasa I c:   600 zł

Z klas IV- VIII:

Klasy: 6b i 7b –zebrały  po 800 zł

Dziękujemy też całej klasie 7b,  Dominice Woźniak, Julii Andrzejewicz oraz Antoniemu Owczarzakowi którzy pomogli nam w liczeniu zebranych pieniędzy.

Jeszcze raz pięknie Wszystkim dziękujemy!!!

Samorząd szkolny wraz z opiekunami:

panią Anną Bartczak oraz Agnieszką Ksobieraj-Bąkowską

Pamiętajmy:

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.    Jan Paweł II