Życzenia na Święto Niepodległości

Dla całej społeczności szkolnej: dla Uczniów i ich Rodziców, dla Pracowników szkoły
i Nauczycieli, dla Ludzi, którzy dobrze życzą naszej Trójce – przekazuję serdeczne życzenia
z okazji Święta Niepodległości – abyśmy każdego kolejnego roku mogli świętować 11 Listopada w wolnej, niepodległej Ojczyźnie, aby Mazurek Dąbrowskiego brzmiał radośnie śpiewany od morza do Tatr  a my – Naród Polski – abyśmy czuli w sercach radość
i dumę patrząc na flagi biało – czerwone łopoczące na wietrze.

Wszystkim uczniom z Ukrainy, ich Rodzicom, ich Rodzinom – życzę aby jak najszybciej zakończył się koszmar wojny na terytorium Waszej Ojczyzny i abyście mogli obchodzić Święto Niepodległości swojej Wolnej i Niepodległej Ukrainy. Jesteście wspaniałym, walecznym i odważnym Narodem, pokazaliście całemu światu jak walczyć, nie poddawać się i tą postawą już zwyciężyliście. Pozdrawiam Was serdecznie i życzę Nadziei i Zwycięstwa. Sława Ukrainie!

 

Побажання до Дня Незалежності

Для всієї шкільної спільноти: для учнів та їх батьків, для працівників школи

і Вчителі, для Людей, які бажають добра нашій Трійці – передаю найкращі побажання

з нагоди Дня Незалежності – щоб кожного наступного року ми могли святкувати 11 листопада у вільній, незалежній батьківщині, щоб Мазурка Домбровського радісно звучала від моря до Татр, а ми – польський народ – щоб відчували радість. в наших серцях

і гордість дивитися на біло-червоні прапори, що майорять на вітрі.

Бажаю всім студентам з України, їхнім батькам та їхнім родинам, щоб кошмар війни на вашій батьківщині якнайшвидше закінчився і щоб ви змогли відсвяткувати День Незалежності вашої Вільної та Незалежної України. Ви чудова, смілива та відважна нація, ви показали всьому світу, як потрібно боротися, не здаватися, і з таким настроєм ви вже перемогли. Сердечно вітаю вас і бажаю надії та перемоги. Слава Україні!