Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocy przyjmijcie serdeczne życzenia. Niech wiosna zagości już na stałe w świecie przyrody i w naszych sercach i niech doda wszystkim energii, dobrych myśli, pogody ducha. Niech zwycięstwo dobra nad złem będące symbolem tych Świąt – wydarzy się w nas samych ale też w świecie, który nas otacza: niech nastanie pokój w Ukrainie, spokój w Europie i na świecie. Niech nie opuszcza nas nadzieja na życie w pokoju i spokoju, wśród uczciwych i życzliwych ludzi.

Szczególne życzenia kieruję także ku uczniom z Ukrainy i ich Rodzinom –  życzę Wam aby zwycięstwo Waszej Ojczyzny zakończyło tę okrutną wojnę. Abyście mogli cieszyć  się wolną, niepodległą Ukrainą. Wasz dumny, waleczny Naród każdego dnia pokazuje światu, że nie ma wartości większej i ważniejszej niż prawo do życia w wolnym kraju, samodecydowania o losie jego obywateli. Chwała Ukrainie! Bohaterom chwała!

Wszystkim czytającym ten tekst – Dorosłym, Dzieciom, Młodzieży abyście znaleźli czas dla siebie – na rozmowy i wysłuchanie innych, na spacery, odwiedziny, docenienie obecności Bliskich.  Radosnych Świąt Wielkanocy!

Pozdrawiam serdecznie całą społeczność szkolną

Agnieszka Orchowska

Dyrektor Szkoły

 

Шановні батьки та учні!Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди наступаючого Великодня. Нехай весна назавжди увійде у світ природи і в наші серця і нехай дарує кожному енергію, добрі думки та бадьорість. Нехай перемога добра над злом, яка є символом цього Різдва, відбудеться в нас самих, а також у світі навколо нас: хай буде мир. в Україні, миру в Європі та світі. Не залишаймо надію жити в мирі і мир, серед чесних і дружніх людей.

Я також надсилаю особливі побажання студентам з України та їхнім родинам – я сподіваюся, що перемога вашої Батьківщини завершить цю жорстоку війну. Щоб ви насолоджувалися вільною, незалежною Україною. Ваша горда, відважна нація щодня показує світові, що немає більшої та важливішої цінності, ніж право жити у вільній країні та самому вирішувати долю своїх громадян. Слава Україні! Героям слава! Усім, хто читає цей текст – Дорослим, Дітям, Молоді, знайдіть час для себе – щоб поговорити і послухати інших, піти на прогулянки, в гості, і цінувати присутність своїх близьких. Щасливого Великодня! З найкращими побажаннями всій шкільній спільноті

Агнешка Орховська

Директор школи