Życzenia z okazji Dnia Dziecka

Wszystkim Uczennicom i Uczniom naszej Trójki składam serdeczne życzenia  – zdrowia, pogody ducha, wiary w siebie i wiary w dobrą dla Was przyszłość. Życzę Wam abyście zawsze czuli się kochani, bezpieczni, rozumiani przez rówieśników i dorosłych. Abyście zawsze w trudnych chwilach mogli liczyć na czyjąś pomoc a w razie potrzeby abyście potrafili i chcieli pomagać innym ludziom potrzebującym wsparcia. Miejcie odwagę realizować swoje plany, spełniać swoje marzenia. Podróżujcie, odkrywajcie piękno świata przyrody i dbajcie o jej stan, abyśmy jeszcze długo mogli żyć w zdrowym środowisku. Podziwiajcie dzieła ludzkie bo są one śladem myśli człowieka. Czujcie się ważną cząstką  świata i wyrastajcie na mądrych, uczciwych i empatycznych ludzi.  Wierzę, że przed Wami jeszcze wiele dobrych wydarzeń, udanych dni, małych i wielkich sukcesów. A jeśli zdarzą się porażki i gorsze dni – traktujcie je jako doświadczenie, z którego można wyciągnąć wnioski na przyszłość.

Dobrego dzieciństwa!

Agnieszka Orchowska

Dyrektor Szkoły

 

Побажання до Дня захисту дітей

Бажаю всім учням нашої трійки – здоров’я, спокою, віри в себе і віри в ваше добре майбутнє. Бажаю тобі завжди почуватися коханим, захищеним, зрозумілим однолітками та дорослими. Щоб ви завжди могли розраховувати на чиюсь допомогу у важку хвилину, а в разі потреби могли і хотіли допомогти іншим людям, які потребують підтримки. Майте сміливість реалізовувати свої плани, здійснювати мрії. Подорожуйте, відкривайте красу світу природи та дбайте про його стан, щоб ми могли довго жити в здоровому середовищі. Захоплюйтеся працями людини, бо вони є слідами людської думки. Відчуйте себе важливою частиною світу та виростіть розумними, чесними та чуйними людьми. Вірю, що попереду у вас ще багато хороших подій, успішних днів, маленьких і великих успіхів. А якщо трапляються невдачі та погані дні – ставтеся до них як до досвіду, з якого можна зробити висновки на майбутнє.

Гарного дитинства!

Агнешка Орховська

Директор школи