We wtorek 16 stycznia uczniowie klasy 4b wraz z wychowawcą p. Beatą Ratajczyk i nauczycielką języka niemieckiego p. Monika Górską uczestniczyli w warsztatach językowych w Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie. Podczas zajęć dzieci przypomniały sobie wiadomości, które zdobyły już na lekcjach języka niemieckiego od września 2017r. oraz nauczyły się poprzez gry i zabawy wielu nowych słówek, między innymi nazw części garderoby i członków rodziny, kolorów i części ciała.

Uczniowie pomimo zmęczenia byli bardzo zadowoleni z udziału w takich nietypowych lekcjach języka niemieckiego, a na zakończenie zajęć otrzymali od organizatorów warsztatów certyfikaty, cukierki i drobne upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkich osobom, dzięki którym dzieci mogły brać udział w warsztatach, szczególnie p. Joannie Chojnackiej-Gärtner, która wraz ze swoimi studentami zapewniła nam wspaniałe spotkanie z językiem niemieckim.