22 stycznia, w poniedziałek witaliśmy w naszej Trójce bardzo ważnych gości – zaprosiliśmy nasze Babcie i Dziadków a także państwo emerytów zaprzyjaźnionych z naszym szkolnym kołem wolontariatu. Inicjatorami zorganizowania koncertu dla dostojnych gości byli opiekunowie kół działających w oddziałach gimnazjalnych i w szkole podstawowej czyli panie: Anna Bartczak, Natalia Kopczyńska, Ewa Kistela, Anna Kuchowicz, Ewa Rydzyńska zaś oprawą muzyczną zajął się niezawodny pan Krystian Bartczak.

Chętnych do występów dla swoich babć i dziadków było co niemiara, a serca w to włożyli całe mnóstwo. Na wstępie pani Dyrektor serdecznie powitała wszystkich gości i podkreśliła jak niezastąpieni i nie do przecenienia są Babcie i Dziadkowie – bez ich pomocy wiele rodzin nie funkcjonowałoby i byłoby im bardzo ciężko. Następnie Ania Bereszyńska poprowadziła konferansjerkę, zapowiadając kolejnych artystów. Były śpiewy, recytacje, występy solowe i grupowe, gra na instrumentach solo i w zespole. Po części artystycznej organizatorzy zaprosili gości na spotkanie przy kawie i słodkim co nieco. Był to bardzo miły wieczór. A wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia, zero zmartwień i pociechy z wnuków. Kochamy Was!