Zapraszamy na coroczny Festyn ,,Świąteczna Paczka”.

Kochani Rodzice, Babcie i Dziadkowie i wszyscy Dorośli, którzy nas lubicie! Zapraszamy na coroczny Festyn ,,Świąteczna Paczka”.

Organizujemy go z myślą o osobach potrzebujących  – przewlekle chorych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Wasz udział w szkolnym Festynie umożliwi tę pomoc.

Zapraszamy we wtorek na halę sportową w godzinach 17.00 – 19.00.

Gwarantujemy część artystyczną – Jasełka, zespół hardrockowy,  zespół taneczny. Zapraszamy też do wspólnego kolędowania rodziców i dzieci z klasy. Wychowawcy przećwiczą ze swoją klasą śpiew na godzinie wychowawczej a we wtorek uczniowie zaproszą do wspólnego śpiewu swoich rodziców.

Każdy zespół wykonuje tylko jedną zwrotkę i refren. Repertuar przedstawia się następująco:

Klasy I – ,,Przybieżeli do Betlejem”

Klasy II – ,,Dzisiaj w Betlejem”

Klasy III – ,,Pójdźmy wszyscy do stajenki”

Klasy IV – ,,Wśród nocnej ciszy”

Klasy V – ,,Gdy się Chrystus rodzi”

Klasy VI – ,,Lulajże Jezuniu”

Klasy VII – ,,Cicha noc”

Klasy VIII – ,,Gdy śliczna Panna syna kołysała”

Zapraszamy też do stoisk ze stroikami i ozdobami świątecznymi oraz do kawiarenki w małej salce. Przy wejściu będą do nabycia ,,cegiełki za piątkę”. Zapraszamy Was serdecznie!