Samorząd Uczniowski przygotował super imprezę z okazji Dnia Kobiet. Przygotowania i próby trwały już dłuższy czas, pan Krystian Bartczak  i i pani Ania Kuchowicz opracowali układ słowno – muzyczny, angażując do niego uczniów z klas ósmych, siódmych i szóstych.   Na widowni zasiedli rodzice i rozpoczęło się szaleństwo – chłopcy z klas ósmych przygotowali pokaz mody oraz baletowy występ ,,Jeziora Łabędziego”. Widok chłopaków w roli modelek – bezcenny! Szpilki na nogach to wyczyn nielada, machanie torebką, pomadka na ustach, sukienki i spódniczki – odjazd. Widownia szalała a artyści rozkręcali się z minuty na minutę. ,,Jezioro Łabędzie” w białych rajstopkach i krótkich spódniczkach również zachwyciło gości. Kolejnym punktem programu był koncert retro dla pań, w którym uczniowie wyśpiewali przeboje sprzed lat. Dla wszystkich pań – mam, babć, koleżanek i nauczycielek był to bardzo udany wieczór. Dziękujemy!