Z okazji Dnia Chłopaka zorganizowaliśmy wycieczkę do „Leśnego Raju”, czyli Parku Linowego w Ślesinie. Pogodę  jak marzenie zamówiliśmy z wyprzedzeniem- przyświecało nam piękne, jesienne słoneczko. Ponadto zabraliśmy dobre humory, plecak pełen słodkości
i pysznych kanapek oraz siłę, która towarzyszyła nam podczas „leśnej wędrówki”. Nasze „powietrzne akrobacje” były pełne emocji, pomagaliśmy sobie z całych sił i fizycznie,
i duchowo, przeżywaliśmy wspólnie sukcesy zdobytych tras. Dla niektórych z nas przejście wybranej trasy było pokonaniem strachu, lęku  wysokości i przestrzeni.  Udowodniliśmy sobie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a wszystkie przeciwności można pokonać.
Nasza wyprawa była bardzo udana, zdobyliśmy Park Linowy i wróciliśmy do Słupcy szczęśliwi oraz pełni pozytywnych wrażeń. Uznajemy „Leśny Raj” za miejsce POZYTYWNIE NAKRĘCONE.

Bardzo dziękujemy naszym Paniom: Marzence Bartczak, Ewie Kisteli i Marlenie Suflecie za organizację wycieczki i opiekę.

Zapraszamy do fotorelacji: