Nareszcie zawitała długo wyczekiwana przez nas wszystkich WIOSNA🌞🌈🌞…. w podziękowaniu ,że zawitała i do SP 3 otulając ją ciepłymi promykami słońca – postanowiliśmy przywitać ją radośnie, kreatywnie i z przytupem. Wszyscy uczniowie i nauczyciele witani byli w tym dniu w szkolnych murach wiosennymi muzycznymi rytmami.
Mogliśmy podziwiać kreatywność uczniów w ciekawych, kolorowych przebraniach, oryginalnych “plecakach”, czy w roli nauczycieli prowadząc wybrane lekcje. Na długiej przerwie społeczność szkolna zgromadziła się na szkolnym holu na Wiosennej Roztańczonej Przerwie. Podziwialiśmy występy dziewcząt z klas: 1c, 5d oraz 6e oraz wielu innych wspaniałych i odważnych uczniów, którzy z uśmiechem na twarzy odtańczyli BELGIJKĘ…
Natomiast w konkursie na najciekawszą fotografię klasową z tego dnia wyróżnienia otrzymują:
kl IB, kl 3D, kl 4E, kl 5C, kl 8C, a zwycięzcą zostaje klasa 6C !!!!
    Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za moc wiosennego radosnego świętowania w SP 3 !!!
Opracowała: Joanna Zastawa