10 maja po raz kolejny Stadion Leśny w Słupcy stał się wielką areną sportowej rywalizacji dziewcząt i chłopców klas czwartych . Tym razem miały miejsce Mistrzostwa Rejonu Konin w Trójboju Lekkoatletycznym. Młodzi sportowcy rywalizowali ze sobą w trzech konkurencjach; biegu na 60 m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową.

Z dumą możemy poinformować, że dziewczęta z SP 3 zdobyły I miejsce oraz tytuł Mistrza Rejonu Konińskiego w Trójboju Lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowały:

  • Anna Ratajczyk 4c
  • Hanna Ratajczyk 4c
  • Zofia Grzeszczak 4d
  • Angelika Purol       4c
  • Alicja Litoborska 4d

Poza tym w biegu na 60 m indywidualnie – Anna Ratajczyk wywalczyła złoty medal w biegu na 60m, Hanna Ratajczyk srebrny medal w rzucie piłeczką palantową. Natomiast Kuba Waszak z kl 4c – brązowy medal w rzucie piłeczką palantową.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy wytrwałości w pracy i kolejnych sukcesów sportowych.

 

opiekun grupy: Joanna Zastawa