Miło nam poinformować, że po zwycięstwie dziewcząt na Mistrzostwach Powiatu w Drużynowej Lidze Lekkoatletycznej   – udaliśmy się w piątek 24 maja do Piły – na Finał Wojewódzki Ligi LA Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą szkołę godnie reprezentowały: Gabriela Jasińska 8a, Lena Bąbol 7d, Karina Janaszak 7e, Nadia Kubacka 7e, Katarzyna Zastawa 7e, Julia Waszak 7c, Marta Kryszczunas 7c, Amelia Olkiewicz 7c, Zoja Krzyżaniak Zoja7c, Wiktoria Kozłowska 7c, Przybylska Ewa 7c.

Na szczególna uwagę zasługuje po raz kolejny – Julia Waszak, która okazała się bezkonkurencyjna w biegu na dystansie 1000 m – zdobywając złoty medal i uzyskując tytuł Mistrza Województwa Wielkopolskiego. Jesteśmy bardzo dumni z Julki, ogromnie gratulujemy kolejnego sukcesu i życzymy dużo sportowej wytrwałości .