Z radością informujemy, że uczniowie klas 3b i 3c naszej szkoły rozpoczęli udział w innowacyjnym projekcie edukacyjnym „Szlachetnie i zdrowo z małpką Iwoną”.

To niezwykle wartościowa inicjatywa, której celem jest nie tylko propagowanie zdrowego stylu życia, ale także rozwijanie umiejętności społecznych oraz kształtowanie postaw prozdrowotnych i etycznych wśród najmłodszych.

Projekt, przygotowany przez p. Anetę Szostak, składa się z serii atrakcyjnych zajęć, które angażują uczniów w ciekawe aktywności, ucząc ich szlachetności, współpracy oraz dbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Przewodniczką po świecie zdrowia i wartości jest sympatyczna postać – małpka Iwona, która w sposób przystępny i zabawny przekazuje dzieciom cenne wskazówki na temat zdrowego stylu życia.

W ramach projektu dzieci wezmą udział w różnorodnych zadaniach, ćwiczeniach ruchowych oraz zajęciach edukacyjnych, które pomogą im lepiej zrozumieć znaczenie zdrowej diety, aktywności fizycznej oraz empatii i odpowiedzialności społecznej. Dzięki interaktywnej formule zajęć, uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również bawią się i uczą współpracy.

Cieszymy się, że możemy być częścią tego inspirującego projektu, który wspiera wszechstronny rozwój naszych uczniów i pomaga im budować zdrowe nawyki już od najmłodszych lat!

Opiekunowie projektu: Joanna Ptasińska i Małgorzata Szczepaniak