Samorząd Uczniowski klas 4-8 zorganizował Szkolny Konkurs Patriotyczny on-line. Uczniowie mieli do wyboru aż cztery kategorie: praca plastyczna, śpiew, gra na instrumencie muzycznym, recytacja. Z wielką radością informujemy, że nie zabrakło chętnych do udziału w konkursie, o czym świadczą ilość nadesłanych zdjęć prac plastycznych oraz filmów. Samorząd Uczniowski postanowił nie przyznawać miejsc w poszczególnych kategoriach, ale wyróżnienia.

W kategorii praca plastyczna wyróżnienia otrzymują:

 • Oliwia Balcerowska klasa 6e
 • Marta Domiszewska klasa 4e
 • Malwina Filipczak klasa 6d
 • Patryk Ziółkiewicz klasa 6d
 • Alicja Andrzejewska klasa 7c
 • Paulina Byczkowska klasa 7c
 • Laura Błaszczyk klasa 7a
 • Nikola Kanafa klasa 5b

 

W kategorii recytacja wyróżnienia otrzymują:

 

 • Zuzanna Kujawa klasa 7b
 • Adam Kujawa klasa 5b
 • Karina Janaszak klasa 4e

 

W kategorii śpiew wyróżnienia otrzymują:

 • Marta Domiszewska klasa 4e
 • Maja Skarbińska klasa 4e

 

W kategorii gra na instrumencie muzycznym wyróżnienia otrzymują:

 • Nadia Kubacka klasa 4e
 • Marta Domiszewska klasa 4e
 • Tymon Wiatrowski klasa 7f
 • Igor Waliński klasa 4d
 • Marta Rosińska klasa 5b

 

 

W konkursie również udział wzięli:

Daria Święcicka 6c, Alan Górski 5b, Aleksandra Bartkowiak 7e, Bartosz Kupaj 6d, Bartosz Turz 4c, Ewa Przybylska 4c, Jakub Kaczorowski 5b, Jakub Maciejewski 6g, Julia Waszak 4c, Kacper Przybylski 4e, Kacper Staśkiewicz 6e, Kornelia Jarząbek 6g, Maja Wasilewska 4c, Wiktoria Staśkiewicz 5b, Julia Szmagaj 6g, Mateusz Sobczak 4a, Maja Różańska 6c.

 

Gratulujemy! Nagrodą dla wyróżnionych jest zamieszczony film z pracami uczniów. Życzymy miłego oglądania i słuchania. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego