Tematyka konkursu ogłoszonego przez bibliotekę szkolną WALENTYNKOWE SERDUSZKO spodobał się najmłodszym. Uczniowie wykonali przepiękne serca, najrozmaitszymi technikami, z przeróżnych materiałów. Prace były bardzo piękne i trudno było zdecydować, które są najpiękniejsze. Za podstawowe kryteria oceniania przyjęto: pomysłowość, estetykę wykonania oraz wrażenia ogólne.

Nagrodzeni uczestnicy konkursu z klasy 1d: Lena Roszak, Bartosz Tygielski, Wiktor Słupski, Katarzyna Mrozińska, Hanna Kinalska, Maria Matuszewska, Ksawery Król, Gabriela Skrzydlewska, Jan Bełdzikowski, Szymon Graczyk, Amelia Tulikowska, Natan Czubiński, Kalina Kupaj, Alan Zagórski, Nikola Smarzyńska.

Z klas trzecich wyróżnieni zostają: Martyna Kaźmierowska kl. 3 e,  Hubert Nowinowski – kl. 3 d, Zofia Wojtkowiak z klasy 3 d.

Z kolei uczniowie klas 4 -8 wzięli udział w konkursie na HASŁO WALENTYNKOWE. Zadanie konkursowe polegało na wymyśleniu kreatywnego hasła promującego WALENTYNKI, które przykułoby uwagę.

Najciekawsze hasło przysłali: Bartosz Turz kl. 5 c, Kacper Heidrych  – kl. 5 d, Adrian Miszczak – kl. 6a,  Jakub Kaczorowski kl. 6 b, Nikola Kanafa kl. 6 b.

Wszyscy uczestnicy zostali docenieni i otrzymają słodką niespodziankę od biblioteki. 🙂

Serdecznie dziękujemy za udział w szkolnej zabawie walentynkowej.

Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych akcjach oraz konkursach!