W dniu 28 września kl. 6E postanowiła uczcić na słodko Dzień Chłopaka. Po deszczowym i pochmurnym weekendzie, poniedziałek zaskoczył nas piękną, słoneczną pogodą. Wprawieni w dobry nastrój zorganizowaliśmy spontaniczne pospolite  ruszenie i udaliśmy się na słodkie „co nieco” w plener. Wielbiciele słodkości podzielili się na dwie grupy: lodożercy udali się na lodowe przysmaki do „Los lodos”, natomiast ciasteczkowe potwory skierowały swoje kroki do cukierni „Kuczora”. Konsumpcja pyszności odbyła się na świeżym powietrzu a humory dopisywały. Najedzeni, pełni pozytywnej energii zrobiliśmy fotograficzną sesję plenerową naszym przystojnym Chłopakom , co można zobaczyć na załączonym obrazku. Dziewczyny przy głośnym „Sto lat!” wręczyły chłopcom medale – nie byle jakie, bo złote oraz słodkie smoczki, bo jak wiadomo każdy chłopak – duży czy mały ma coś z małego dziecka…