13 lutego, podczas corocznej Gali Sportu, statuetkami Victorii wyróżniono najlepszych sportowców powiatu słupeckiego, a wśród nich Naszych usportowionych uczniów.

Nie zabrakło drużyny chłopców w składzie: Mateusz Molski, Tymon Józefiak, Mateusz Chwaciński – 9 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym tenisie stołowym.

Następnie drużyny chłopców w składzie: Mateusz Pinczek, Kamil Zaparty, Szymon Smarzyński, Mikołaj Wiśniewski, Wiktor Rzemyszkiewicz, Dominik Rzemyszkiewicz, Maksymilian Gołębiowski, Marcel Serkowski – 2 miejsce w Finale Wojewódzkim Turnieju Kocham Ręczną na Orliku- Mini piłka ręczna,

oraz drużyny chłopców: Kacper Andrzejewski, Kacper Broniarczyk, Bartosz Byczkowski, Miłosz Janiak, Bartosz Nowaczyk, Hubert Sochacki, Jan Szczap, Dominik Szymankowski, Mikołaj Śmiechowski, Jakub Zawierucha, Piotr Ziemski- 7 miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w Mini koszykówce.

Wszystkim wyróżnionym uczniom oraz opiekunom drużyn gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.