14 lutego br. w hali SP w Ostrowitem rozegraliśmy Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Apetyty rosły w miarę rozgrywania zawodów. W tym samym czasie dwie nasze drużyny rywalizowały na 3 boiskach rozgrywając ważne mecze w grupach. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta dobra grą i zwycięstwami zapewniły sobie grę w półfinałach. Chłopcy w półfinale nie poradzili sobie z dobrze grającym w tym dniu rówieśnikom z Zagórowa i ostatecznie walczyli o trzecie miejsce w finale pocieszenia z Wólką, zwyciężając 2:0. Dziewczęta podobnie jak chłopcy bez problemu rozegrały mecze grupowe trafiając w półfinale na Strzałkowo, wygrały 2:1. Mecz finałowy z Zagórowem od początku do końca był bardzo emocjonujący a wynik zmieniał się kilkukrotnie. Ostatecznie to drużyna dziewcząt z Zagórowa cieszyła się z mistrzostwa powiatu.

Dziewczęta zagrały w składzie: Brzezińska Joanna, Danielczyk Julia, Drewniacka Gabriela, Głuchowska Aleksandra, Górczyńska Matylda, Grabowska Amelia, Jaroszewska Gabriela, Jasiak Julia, Król Simona, Macińska Aleksandra, Piątkowska Martyna.  Opiekun – Leszek Knotowicz

 

Chłopcy: Adamski Olaf, Biadasz Antoni, Byczkowski Bartosz, Chwaciński Mateusz, Józefiak Tymon, Kowalewski Kamil, Pałasz Jerzy, Piątek Marcel, Sąsiadek Mateusz, Wiliński Igor.

Opiekun – Mirosław Górniak