19 lutego drużyna chłopców w składzie: Bartosz Hercyk, Bartosz Byczkowski, Tymon Józefiak, Jakub Kaczmarek, Piotr Kordylewski, Kamil Kowalewski, Marcel Piątek, Mateusz Pinczek, Wiktor Rzemyszkiewicz, Szymon Strzyżewski, Kamil Zaparty, Mateusz Chwaciński zdobyła mistrzostwo powiatu słupeckiego w piłce ręcznej w ramach Igrzysk Dzieci, uzyskując awans do turnieju rejonowego. Chłopcy rozegrali niełatwy turniej, rywalizując z 9 innymi szkołami powiatu słupeckiego nie przegrali meczu. O wyjście z grupy walkę stoczyli z Ostrowitem remisując 1:1 oraz z Koszutami zwyciężając 7:3. Ćwierćfinał z Giewartowem wygrany 5:2 a półfinał z Powidzem 2:1. O tytuł mistrza powiatu przyszło nam walczyć z drużyną z Lądku. Po bardzo dobrej grze zwycięstwo 6:1 było zwieńczeniem całego turnieju. Opiekunem drużyny był Mirosław Górniak.  Gratulacje za dobrą postawę i grę do końca w każdym meczu, bo łatwo nie było! Powodzenia w turnieju rejonowym.