Nasi uczniowie zanotowali kolejny sukces sportowy. W maju na stadionie Leśnym przy ul. Gajowej w Słupcy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w trójboju lekkoatletycznym klas czwartych ( nowość) . SP 3  reprezentowała dziesięcioosobowa drużyna chłopców i dziewcząt, którzy startowali w trzech konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal oraz rzut piłeczka palantową. Na pochwałę zasługuje 3 uczniów, którzy świetnie zaprezentowali się indywidualnie.

Okazało się że uczeń klasy 4g – KUBA BLEJWAS był tego dnia bezkonkurencyjny w skoku w dal zdobywając pierwsze miejsce z wynikiem 428 cm oraz uzyskał tytuł wicemistrza powiatu w biegu na 60m. Natomiast  MARCEL STASZAK z 4g uzyskał 3 miejsce w biegu na 60m, a ALICJA ANDRZEJEWSKA uzyskała drugi wynik w powiecie w rzucie piłeczka palantową z wynikiem 28m.

Gratulujemy, dalej ciężko pracujemy i czekamy na kolejne sukcesy.