3 stycznia 2019 r na zaprzyjaźnionym basenie „Rondo” w Koninie odbyły się już II Mistrzostwa naszej szkoły w pływaniu stylem dowolnym na dystansie 25 m. Wystartowało łącznie 40 uczniów Uczniowie rywalizowali osobno w kategoriach klas IV,  V-VI,  VII-VIII,  łącznie startowało 40 uczniów. Wszyscy doskonale zdali egzamin, niektórzy ustanowili własne rekordy życiowe, inni doskonale skakali ze słupka  startowego, jeszcze inni świetnie dopingowali kolegów. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy odwagi i umiejętnosci. A najlepszymi pływakami okazali się:

kl IV

 1. Maja Majda 4g
 2. Alicja Kaźmierowska  4c
 3. Maria Skarbińska 4g

 

 1. Oliwier Wrzesiński 4c
 2. Jakub Bogdański 4c
 3. Filip Leśnik 4f

kl V-VI

 1.  .Maja Śmigielska 5a
 2. Amelia Tykwa 5a
 3. Martyna Piątkowska 6c

 

 1. Ignacy Czechowski 5f
 2. Tymon Józefiak 6c
 3. Bartosz Hercyk 5c

 

kl VII-VIII

 1. Gabriela Wolnicka 7c
 2. Julia Margalus 8a

 

 1. Wiktor Dobrowolski 8c
 2. Tymon Górczyński 8c
 3. Jakub Wiśniewski 8c

Organizatorami zawodów byli Joanna Zastawa, Mirosław Górniak oraz Jacek Smuszkiewicz. Sponsorem nagród, słodkich upominków oraz całego wyjazdu był UKS „Kopernik” Słupca.