Konkurs został zorganizowany w ramach projektu językowego przez panią A.Ksobieraj-Bąkowską i odbył się w piątek 14 grudnia 2018.

Ze względu na dużą ilość zainteresowanych został podzielony na dwie tury.

Zadaniem uczestników było wykonanie kartek bożonarodzeniowych (technika dowolna) z podpisami i życzeniami w języku angielskim lub niemieckim – życzenia były wyszukiwane przez uczestników online podczas trwania konkursu.  Na wykonanie zadania uczniowie mieli 60 min. W wyborze najpiękniejszej kartki pod względem estetycznym i wkładu pracy własnej pomagała pani Danuta Brzezińska. Wybór był niezwykle trudny – zważywszy na ilość i różnorodność kartek .

Wyniki konkursu:

Kartka w języku niemieckim:

I miejsce Ania Sąsiadek

II miejsce Oliwia Balcerowska

III miejsce Antonina Zielińska

Wyróżnienie

Marcelina Tyrańska

Paweł Wolicki

Kartka w języku angielskim:

I miejsce Michał Koziorowski

II miejsce Mateusz Michalak

III  miejsceMartyna Wiśniewska

 

Gratulujemy!  Congratulations! Wir gratulieren! 🙂