Z przyjemnością informujemy, iż konkurs „Moja zakładka do książki” został rozstrzygnięty.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów książką, rozwijanie zdolności manualnych i plastycznych, rozwijanie wyobraźni twórczej uczniów oraz popularyzacja literatury. Jury (pani Karolina Waleryszak oraz pani Renata Kaczor) starało się bardzo wnikliwie i rzetelnie ocenić prace, biorąc pod uwagę przede wszystkim zaangażowanie, pomysłowość, estetykę wykonania dzieła. Zakładki wykonane zostały różnymi technikami np. rysunek, wyklejanie, wyszywanie, ozdabianie bibułą, itd . Wybór okazał się bardzo trudny.

W ramach konkursu złożono ponad 54 ciekawych i barwnych prac.

Laureatami konkursu zostali:
Oliwier Janaszak 5c
Hubert Masłowski 4g
Alicja Majewska 6a

Gratulujemy nagrodzonym i dziękujemy za udział w konkursie 🙂