Miłą i wieloletnią tradycją naszej ,,Trójki” jest organizowanie spotkań Nauczycieli Seniorów zrzeszonych w sekcji Emerytów ZNP. Również i w tym roku zaprosiliśmy miłych Gości na spotkanie w związku z niedawno obchodzonym Dniem Edukacji. Odbyło się ono 22 października. Pani dyrektor serdecznie powitała przybyłych Seniorów, złożyła im życzenia zdrowia i pogody ducha a następnie zaprosiła na część artystyczną przygotowaną przez pana Krystiana Bartczaka oraz uczniów. Rozpoczęła ją Maria Miler z klasy 8d ponadczasowym utworem Zbigniewa Wodeckiego ,,Lubię wracać”  – Marysia zaśpiewała tak, że zapierało dech w piersiach. Następnie Julka Roszak z klasy 7a zagrała miniaturę fortepianową  Ludwiga van Beethovena ,,Dla Elizy” i wszyscy od razu poczuli się lepsi i bardziej uduchowieni. Kolejny występ to duet Julki Sobczak i Leny Witkowskiej z klasy 6b w zaśpiewanej na głosy pieśni ,,Alleluja” – brzmiały przepięknie i zachwyciły wszystkich. Piotr Ziemski z klasy 8c wspaniale zaśpiewał i zagrał na gitarze utwór Starego Dobrego Małżeństwa pt. ,,Czarny blues o czwartej nad ranem” wprowadzając niezwykły nastrój. Chwila ciszy po jego wykonie a następnie burza braw były najlepszym tego potwierdzeniem. Również duet Piotra i Marysi w piosence ,,Z Tobą chcę oglądać świat” wypadł super. Na zakończenie Eryk Dobrochowski brawurowo zaśpiewał utwór ,,Gdybym był bogaty” z musicalu ,,Skrzypek na dachu” i to było mistrzostwo świata – Eryk zachwycił talentem wokalnym i aktorskim. Cały występ Nauczyciele Seniorzy nagrodzili gromkimi brawami zaś pani prezes Teresa Zielińska wręczyła artystom słodkie co nieco i podziękowała autorowi całego przedsięwzięcia – panu Krystianowi Bartczakowi. Następnie goście przeszli do jadalni na spotkanie przy kawie.