W dniu 06.11.19r. w ramach innowacji: Terenowe lekcje językowe na zajęciach koła języka niemieckiego klas V uczniowie wyruszyli wraz z opiekunką koła –  panią Agnieszką do sklepu: Twój Market. Celem zajęć było poznanie słówek związanych z owocami i warzywami. Stoisko  owocowo-warzywne mogło przyprawić o zawrót głowy – nie dość, że kolorowe to smaczne i zdrowe. Uczestnicy zajęć  poznając nowe słówka, przypominali sobie też nazwy kolorów i  wypowiadali się na temat swoich upodobań kulinarnych- mówili, co lubią jeść a czego nie lubią . Jak przystało na uczniów  zdrowej szkoły wszyscy  bez wyjątku jedzą owoce i warzywa.

Na zakończenie wręczyliśmy miłym paniom pracującym w markecie dyplom z podziękowaniem za umożliwienie przeprowadzenia nam lekcji w tej niecodziennej  scenerii wraz z podpisami wszystkich uczestników zajęć . Szczególne podziękowania kierujemy do pani Ani – mamy jednej z uczestniczek zajęć.