Wkrótce przed nami długi weekend w związku z dniami 1 i 2. listopada – Świętem Zmarłych i Dniem Zadusznym. Tego roku przypadają one w poniedziałek i wtorek. W związku z postulatami zgłaszanymi przez Rodziców na spotkaniach z wychowawcami klas oraz potwierdzonymi na zebraniu Rady Rodziców wprowadzono dzień 2 listopada jako dodatkowy dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Informuję Państwa, że w tym dniu dla uczniów potrzebujących opieki Szkoła organizuje zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej w godzinach 6.30 – 15.30.  Rodziców zainteresowanych zapewnieniem dzieciom opieki  proszę o zgłoszenie tej potrzeby do wychowawcy klasy.

Uczniom i Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom administracji i obsługi życzę aby ten szczególny weekend był czasem zwolnienia tempa życia, czasem refleksji i wspomnień o Bliskich Osobach, o Znajomych, których już wśród nas nie ma a jeszcze dźwięczy w naszej pamięci ich głos, śmiech, specyficzne powiedzenia, smak potraw, rozmowy, wspólne spacery i wyjazdy. Może ten czas chryzantem i zniczy sprawi, że docenimy każdą chwilę czasu jaka jest nam dana po tej stronie życia. Może inaczej spojrzymy na Ludzi, których mamy na co dzień w swoim otoczeniu i traktujemy ich obecność jak powietrze – nie dostrzegamy go, a jest niezbędne do życia.

Całej Społeczności Szkolnej serdecznie życzę dobrych, spokojnych dni i szczęśliwego powrotu do domu z podróży pełnych wspomnień.