19 grudnia na scenie kina „Sokolnia” odbyła się XIV edycja Przeglądu Zespołów Jasełkowych i Kolędniczych „Anioły Kosmy”. Uczniowie naszej szkoły wystawili spektakl pt.: „Rodzi się miłość”. Autorski scenariusz Moniki Synowiec ukazuje życie współczesnego człowieka, który pędzi za tym, co ulotne zapominając o  tym, co jest ważne. W przedstawieniu wystąpili: Marta  Domiszewska, Maja Foks Karina Janaszak, Nadia Kubacka, Nadia Nowaczyk, Piotr Olszewski, Maja Skarbińska, Katarzyna Zastawa. Nad całością projektu czuwały: p. Anna Czerniak MDK Słupca, p. Monika Synowiec, p. Iwona Zastawa.  Już 5 stycznia 2022 roku zaprezentujemy się w Gminnym Ośrodku Kultury w Kazimierzu Biskupim podczas konkursu przedstawień jasełkowych.