Jeśli spotkasz na parapecie szkoły karton oznaczony akcją „…Czy tu, czy tam, zawsze czytam sobie…”, wiedz że akcja promująca czytelnictwo, ponownie zawitała u nas w szkole.

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w corocznej akcji organizowanej dla uczniów, polegającej na „uwalnianiu książek” 🙂

Przypominamy regulamin akcji:

1. Wszystkie wyłożone książki są oznakowane.
  2. Każdy uczeń, nauczyciel, pracownik i rodzic naszej szkoły ma prawo korzystać
    z książek wyłożonych na parapecie.
  3. Zainteresowani przeczytaniem książki, możemy zabrać ją do domu, przeczytać,
    a następnie przynieść do szkoły i zostawić w wyznaczonym miejscu dla innych czytelników.
  4. Jeśli w domu zalegają Wam zbędne książeczki, to przynosimy je do biblioteki,
    bo DZIELENIE SIĘ KSIĄŻKĄ JEST LEPSZE OD JEJ POSIADANIA.
  5. Dbamy o wszystkie „uwalniane” książki!

Dodatkowo, zapraszamy do wypożyczania książek z biblioteki szkolnej, bo „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.