Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składam serdeczne życzenia wszystkim Uczniom i ich Rodzinom, Nauczycielom i Pracownikom Szkoły – niech ten piękny, świąteczny czas będzie okazją do rodzinnych spotkań, rozmów, śpiewu kolęd. Niech spełnią się wszystkie życzenia szeptane głosem pełnym wzruszeń wśród zapachów świerku, piernika i innych pyszności. Życzę aby przy wspólnej Wieczerzy Wigilijnej byli wszyscy, których kochacie i abyście powiedzieli im wówczas, jak wiele dla Was znaczą.
A jeśli braknie czyjejś obecności i czyjegoś głosu, to wierzcie, że ten ktoś czuwa nad Wami, ale w innej postaci.

Niech Gwiazda Betlejemska świeci jasno wszystkim ludziom dobrej woli, dając Nadzieję na pokój dla wszystkich ludzi na świecie i prawo do życia w spokoju i poszanowaniu praw człowieka.

Szczególne słowa kieruję do Uczniów z Ukrainy i ich Rodzin. Niech nie opuszcza Was Wiara w Zwycięstwo, Nadzieja na pokój i bezpieczne życie w wolnej, niepodległej Ojczyźnie.  Jesteście niezłomnym, walecznym i bohaterskim Narodem, który swą nieustającą determinacją w walce o wolność Ukrainy i pokój dla całej Europy udowadnia każdego dnia, że już dawno jesteście wolnym Narodem, a walka toczy się o wolność Waszego terytorium. Niech więc jej zakończenie przyniesie Nowy Rok, czego z całego serca życzę

Dyrektor Szkoły

Agnieszka Orchowska