Вітання з Великоднем для студентів з України та їхніх родин

З нагоди Великодня всім студентам з України та їхнім родинам хочу висловити найщиріші побажання – здоров’я, миру в серці та думках та радісної звістки про закінчення війни на Вашій Батьківщині. Бажаю тобі ніколи не залишати Надію на перемогу Добра над Злом, Надію на мирне життя у вільному, незалежному

і демократична Україна. Своєю рішучістю у боротьбі за свободу ви показали всьому світу, наскільки ви неординарні, мужні та хоробрі. Тож нехай різдвяні свята принесуть вам гарні новини та сили на наступні дні. Слава Україні, Герої Слави!

Вітаю всіх вас – Агнешку Орховську – директорку Школи

 

Wielkanocne życzenia dla Uczniów z Ukrainy i ich Rodzin

Wszystkim Uczniom z Ukrainy i ich Rodzinom składam serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocy – zdrowia, spokoju w sercu i w myślach i radosnej nowiny o zakończeniu wojny w Waszej Ojczyźnie. Życzę Wam aby nigdy nie opuszcła Was Nadzieja na zwycięstwo Dobra nad Złem, Nadzieja na spokojne życie w wolnej, niepodległej

i demokratycznej Ukrainie. Swoją determinacją w walce o wolność pokazaliście całemu światu jak niezwykłym, odwżnym i walecznym jesteście Narodem. Niech więc czas Świąt przyniesie Wam dobre  wiadomości i siłę na kolejne dni. Sława Ukrainie, Bohaterom Sława!

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie – Agnieszka Orchowska – dyrektor Szkoły