W środę 02 lutego 2022 r. w  naszej szkole zaprezentowali się miłośnicy poezji. W eliminacjach konkursu recytatorskiego wzięli udział uczniowie z klas 4-8.  Do etapu miejskiego, który odbędzie się 8 lutego 2022 r. zakwalifikowało się sześcioro uczestników. W dalszych konkursowych zmaganiach „Trójkę” reprezentować będą: Marta Domiszewska 5e, Karina Janaszak 5e, Nadia Kubacka 5e, Adam Kujawa 6b, Lena Witkowska 8b i Zuzanna Kujawa 8b. Serdecznie gratulujemy naszym młodym recytatorom i życzymy powodzenia.

Każdy, kto dba o piękno języka polskiego zasługuje na pochwały. W końcu to, jak mówimy, świadczy o tym kim jesteśmy.

Organizatorzy konkursu:

Urszula Balewska i Marlena Sufleta