W dniu 7 grudnia 2018 roku odbył się Mikołajkowy Turniej w Mini Piłkę Siatkową Drużyn Mieszanych dla klasy 5c.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn siatkarskich. Celem turnieju było doskonalenie umiejętności gry w piłkę siatkową integracja zespołu klasowego. Tego typu forma turniejów to doskonała forma wdrażania uczniów do aktywnego spędzania czasu wolnego.

I miejsce  – “Ogniste Renifery”

II miejsce  – “Pomocnicy Mikołaja”

III miejsce – “SP3”

IV miejsce -“Wesołe Hipcie”

V miejsce “Mikołaje”

VI miejsce -“Przegryw Team”

Turniej został zorganizowany przez panią Karolinę Wilczewską i Mirosława Górniaka w ramach programu prozdrowotnego “Trzymaj Formę” realizowanego przy współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Słupcy

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, słodki poczęstunek i książeczki promujące zdrowy styl  życia.