W dniu 11.01.2023r. w Ostrowitem odbyły się Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego  w grze w „Dwa ognie”. W zawodach udział wzięli uczniowie klas I-III, pod opieką p. Justyny Pietrowicz, p. Kamili Górczyńskiej i p. Iwony Zastawy.

Zawody wiązały się z ogromnymi emocjami, każda z drużyn dawała z siebie wszystko, dzieci bardzo dobrze reprezentowały szkołę, potrafiły w godny sposób się zachować. Jako opiekunowie byłyśmy z nich bardzo dumne.

Uczniowie klas III zostali wicemistrzami Powiatu Słupeckiego!

Dzieci, które wywalczyły drugie miejsce:

  • Julia Felczak
  • Hanna Ratajczyk
  • Otylia Górniak
  • Wiktoria Kędziora
  • Marek Nowaczyk
  • Adam Górczyński
  • Jakub Łukaszyk
  • Jakub Waszak

 

Wszystkie biorące udział zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy i gratulacje, zwycięzcy otrzymali również puchar.

Wszystkim biorącym w zawodach uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!