Od wielu już lat przed świętami Bożego Narodzenia organizujemy w naszej Trójce koncert charytatywny pod nazwą ,,Świąteczna Paczka”. Celem koncertu jest zebranie funduszy dla potrzebujących pomocy rodzin naszych uczniów.

W piątek 9 grudnia hala sportowa MOSiR zamieniła się w salę koncertową. Pierwsi wystąpili nauczyciele, później wszyscy uczniowie naszej szkoły zaprezentowali kolędy. Piękne występy oraz magiczne dekoracje, wykonane przez panie Lenę Sieczkowską i Wiolettę Adamczewską, sprawiły, że magia świąt zagościła w naszych sercach i wprawiła wszystkich w dobry nastrój. Nad oprawą muzyczną czuwał pan Krystian Bartczak. Występom uczniów i nauczycieli towarzyszył kiermasz ozdób choinkowych, wykonanych przez naszych utalentowanych  uczniów pod opieką pań Wioletty Adamczewskiej, Danuty Brzezińskiej i Moniki Synowiec. Był też kiermasz ciast upieczonych przez samych uczniów, ich mamy lub babcie. W salce rekreacyjnej zorganizowana była kawiarenka, w której czekały aromatyczna kawa, herbata i pyszne ciasta. Nad kawiarenką czuwały panie: Anna Bartczak, Anna Biadasz, Anna Kuchowicz, Elżbieta Danielewicz, Małgorzata Kępska – Knotowicz oraz Marta Koziorowska.

Sporządziła: Urszula Balewska