10.04.2024 r. odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego “EDI EDU” w naszej szkole. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów klas IV-VIII, wzięło w nim udział 70 pasjonatów języka angielskiego. W teście jednokrotnego wyboru uczniowie zmierzyli się z zagadnieniami dotyczącymi słownictwa, gramatyki, funkcji językowych oraz kultury krajów anglojęzycznych. Udział w konkursie stanowił dla uczniów ciekawą formę rozwijania swojego zainteresowania oraz sprawdzenia swoich umiejętności wśród uczniów z całego kraju.

Mamy zaszczyt poinformować, że w tym roku aż troje uczniów uzyskało tytuł Laureata Konkursu, są nimi:

-Krysiński Krystian kl.7b – 100%

-Anastazja Turek kl.7b –  96,67%

-Jakub Kaczorowski 8b – 96,67%

Czworo uczniów został również wyróżnionych:

-Adam Ciesielski 7c; Igor Waliński 7d; Oskar Wojtaszewski 7b; Bartosz Kierat 8b

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy, a na laureatów czekają nagrody książkowe.

Gratulujemy !!!

Sporządziła: Katarzyna Wojtkowiak