W piątek, 20. grudnia, hala sportowa przy Trójce zamieniła się w halę koncertową – występ dali nauczyciele i wszyscy uczniowie naszej Szkoły a widownię tworzyli Rodzice i Rodziny uczniów. Śpiew kolęd wypełnił halę po brzegi i wprawiał wszystkich w świąteczny nastrój. Prószący na dworze śnieg dodawał uroku całemu wydarzeniu, a było ono niezwykłe. Corocznie, od czterech lat, przed świętami Bożego Narodzenia, organizujemy koncert o nazwie ,,Świąteczna Paczka”. Występom uczniów i nauczycieli towarzyszy kiermasz ozdób choinkowych wykonanych przez uczniów i świątecznych ciast upieczonych przez niezawodne Mamusie i Babcie. W salce rekreacyjnej zorganizowana była kawiarenka, w której czekały kawa, herbata i pyszne ciasto. Cel tej imprezy jest co roku taki sam – pomoc dla uczniów będących w trudnej sytuacji losowej. Również i tego roku uda się wesprzeć takie właśnie dzieci. Wszystkim Państwu dziękujemy za przybycie na szkolną akcję, za zrozumienie i dar z serca ofiarowany na rzecz pomocy potrzebującym. Dzięki Państwu odżyła nadzieja, że ludzka solidarność może pomóc w trudnych chwilach i uratować kogoś. Dziękujemy! Słowa podziękowania kierujemy ku panu Krystianowi Bartczakowi, który solidnie przygotowywał wszystkie klasy do wykonania kolęd i zapewnił oprawę muzyczną całej imprezy. Nauczycielom dziękujemy za przygotowanie ich występu, który poprzedzały liczne próby od bladego świtu a pracownikom obsługi – za przygotowanie hali – ułożenie wykładziny, wniesienie krzeseł, ławek, stolików. DZIĘKUJEMY!!!