Samorząd Uczniowski klas 4-8 zorganizował Szkolny Konkurs Muzyczny w kategoriach: gra na dowolnym instrumencie muzycznym, śpiew piosenki polskiej lub anglojęzycznej. Ze względu na pandemię koronawirusa, konkurs odbył się w formie on-line. Dzieci nadsyłały filmy z nagraniami utworów i piosenek. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, czego dowodem była duża liczba uczestników. Usłyszeliśmy piosenki w języku polskim, angielskim oraz wykonania utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej na: akordeonie, pianinie, skrzypcach, kalimbie, keyboardzie, zestawie perkusyjnym. Serdecznie dziękujemy za nagrania i mamy nadzieję, że kolejne konkursy muzyczne odbędą się “na żywo” w naszej szkole. Samorząd Uczniowski.