1 regulamin konkursu fotograficznego 730-lecie Słupcy

Wersje edytowalne w Open Office:

2 karta zgłoszenia

3 oświadczenie o prawach

4 klauzula informacyjna RODO

Wersje edytowalne w Wordzie:

2 karta zgłoszenia

3-oświadczenie-o-prawach

4-klauzula-informacyjna-RODO

Szanowni Państwo!

W związku z przypadającą w roku bieżącym 730. rocznicą lokacji miasta Słupcy Miejski Dom Kultury pragnie niniejszym zaproponować wszystkim dzieciom i młodzieży szkolnej oraz osobom dorosłym z terenu naszego miasta udział w konkursie fotograficznym pod nazwą:

SMARTFONOWY JUBILEUSZ”

Konkurs zostanie przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych:

  • klasy I – IV szkół podstawowych

  • klasy V – VIII szkół podstawowych

  • klasy szkół ponadpodstawowych

  • dorośli (kategoria open)

Celem konkursu jest uwiecznienie naszego miasta na fotografii za pomocą smartfona (aparat fotograficzny).

Na pracę konkursową składają się dwa zdjęcia:

  • praca główna – czyli FOTOGRAFIA ULUBIONEGO MIEJSCA W SŁUPCY

  • autoportret czyli fotograficzny „podpis” uczestnika – tzw. „selfie” z ulubionym miejscem w tle.

W ten oto sposób słupczanie w różnym wieku będą mogli w sposób emocjonalny i osobisty zaprezentować „swoją” Słupcę w roku jubileuszu założenia miasta.

Treść prac pozostaje dowolna. Mogą to być miejsca historyczne np. z Miejskiej Trasy Turystycznej, ulubione budynki, ulice i miejsca spacerów oraz wypoczynku lub po prostu prywatne zakamarki (ogród, działka, łąka itp.).

Nadesłane prace zostaną następnie ocenione przez powołane przez organizatorów (MDK) jury i zaprezentowane zarówno w formie elektronicznej na stronach internetowych MDK, Urzędu Miasta i zainteresowanych placówek oświatowych, jak i w formie przenośnej wystawy wydrukowanych prac (finaliści i nagrodzeni).

Z uwagi na szerzącą się pandemię koronawirusa i co za tym idzie szereg obostrzeń w działalności publicznej zarówno szkół, jak i placówek kulturalnych, pragniemy Państwu zaproponować taką właśnie elektroniczną formułę uczczenia jubileuszu 730-lecia powstania Miasta Słupcy.

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM KONKURSU!!!

Pozdrawiam

Piotr Górny – Biuro Organizacji Imprez MDK